Dva krakorce posouvají kloubové body do výšky 35 a 49 metrů a umožňují práci v mimořádných výškách. Hydraulická ruka se pyšní vynikajícími parametry nosnosti a dosahu, které ocení zákazníci v mnoha odvětvích. Elektronický systém řízení optimalizuje výkon a zajišťuje bezpečnost během provozu. Hydraulická ruka Effer 2255 je výjimečná tím, že spolu s pětinápravovým nákladním vozem Volvo a jeřábem T-HIDUO 038 B-4 tvoří jedinečný celek, který je dokonale uzpůsoben pro velkoformátové zasklívání. Každý detail je ergonomicky umístěn a všechen prostor je využit pro umístění potřebného vybavení.

IMG 3117Malý jeřáb s magnetem je uzpůsoben ke zdvihu a polohování podložek pod patky stroje. Vůz je po obou stranách osazen boxy pro základní vakuové zvedací zařízení a další potřebnou manipulační techniku. Rám nákladního vozu prošel speciálními úpravami, aby hydraulická ruka mohla operovat v rozsahu 360° kolem vozu.

Hydraulická ruka Effer 2255 vás nadchne svým výkonem a parametry.

Pro pronájem volejte: +420 603 903 888.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist