Co je Les Mills?

Les Mills je inovativní fitness program, který od roku 1968 přináší oblíbené cvičební formáty jako BODYPUMP™, BODYCOMBAT™ a BODYBALANCE™. Tyto programy oslovují lidi po celém světě svou efektivitou a zábavností. Les Mills programy jsou navrženy tak, aby maximálně efektivně transformovaly tělo i mysl. Ve Form Factory najdete Les Mills programy v každém klubu a můžete si vyzkoušet jakoukoli z lekcí.

Poslední šance!

Do akce zbývá už jen několik dní a k dispozici je posledních 54 vstupenek! Vyberte si z tří typů vstupenek - VIP, Premium a Standard - a získejte exkluzivní dárky od partnerů události. Vstupenky jsou k dispozici na webu www.formfactory.cz/lmday nebo na GoOut. Nezapomeňte, že každá ze zakoupených vstupenek bude na místě slosovatelná o hodnotné výhry.

Představujeme naše zahraniční prezentéry

Na Form Factory Les Mills Day 2024 se můžete těšit na setkání s elitními prezentéry z celé Evropy, kteří vás provedou jedinečnými fitness lekcemi a workshopy. “Letošní ročník Les Mills Day je pečlivě připravovaný s cílem vytvořit nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky. Organizace zahrnuje důkladný výběr zahraničních hostů - na akci vystoupí elitní přednášející z Evropy,, například Dorotka Baburin, master trainer Les Mills Nordic Billy Magg, master trainer Les Mills Nordic Steve Tansey a samozřejmě nebudou chybět ani oblíbení lektoři z české sítě Form Factory Fitness. Účastníci se mohou těšit na exkluzivní seminář BRAIN WE ARE a workshopy zaměřené na sportovní psychologii a mobilitu, které vedou odborníci jako Adam Šíma a Silvie Radiměřská. Akce také zahrnuje představení nových produktů od partnerů jako jsou Samsung, Elséve a Maybelline,” sdělila Monika Trnková, lektorka a studiová koordinátorka z Form Factory.  

Tisková zpráva

Steve Tansey

Steve pochází z jihozápadní Anglie a je mezinárodním trenérem a prezentérem pro Les Mills. Je také vedoucím programu BODYCOMBAT™ ve Velké Británii. Za svou kariéru prezentoval na více než 300 globálních akcích ve více než 30 zemích a má magisterský titul v oblasti síly a kondice. Steve se s vámi podělí o své hluboké znalosti a vášeň pro fitness.

Sebastian Jaramillo

Sebastian pochází z Kolumbie a žije v Hamburku v Německu. Už 12 let vyučuje Les Mills programy a jeho oblíbenými jsou BODYJAM a BODYCOMBAT, ve kterých se můžete cítit jako superhrdinové. Sebastian miluje cyklistiku a paddleboarding a těší se, až vám ukáže, jak si užít každý moment tréninku.

Natalie Blair

Natalie pochází ze severu Velké Británie, ale nyní žije na jihu země. Kromě Les Mills programů, které vyučuje už 13 let, se věnuje józe, Muay Thai a silovému tréninku. Natalie miluje energii v BODYCOMBAT a uvolněnou atmosféru v BODYBALANCE.

Billy Magg

Billy je ze Švédska a žije ve Stockholmu. Les Mills programy vyučuje již 10 let, od BODYATTACK po LES MILLS DANCE. Billy miluje tanec a energii, kterou fitness přináší.

Billy Magg
Billy Magg
 

Dorotka Baburin

Dorotka pochází z Polska, ale žije ve Švédsku. Je vzdělanou tanečnicí a od roku 2007 je součástí týmu BODYJAM. Dorotka také učí GRIT, Barre, SH´BAM a Bodypump. Je velkou fanynkou Metallica a těší se, až vás vtáhne do světa BODYJAM.

Dorotka Baburin
Dorotka Baburin
 

Pawel Jezoirek

Pawel pochází z Polska a žije v malé vesnici v polských horách. Kromě běhání a snowboardingu se Pawel věnuje Les Mills programům už 10 let. Jeho oblíbenými jsou BODYATTACK a LM GRIT, které mu dodávají sílu a pozitivní energii.

Pawol Jeziorek
Pawol Jeziorek
 

Form Factory Les Mills Day se koná v Praze pouze jednou za rok a je to jedinečná příležitost zažít atmosféru plnou energie, inspirace a fitness. Připojte se na Form Factory Les Mills Day 2024 a zažijte fitness událost roku!

Tisková zpráva

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist