Jedním z nezapomenutelných okamžiků, které v nedávné době Nadace EGO poskytla, byl den strávený na golfovém hřišti v Čeladné. Děti z dětského domova v Čeladné nejenže měly možnost prozkoumat tento noblesní sport, ale také přinesly svůj vlastní příspěvek - krásné obrázky golfového resortu. Ty zdobily místa Grand Openingu a staly se součástí dražby, která přinesla úctyhodnou částku 80 000 Kč. Díky příspěvku budou moci tanečně a pohybově nadané děti z DD Čeladná jet na taneční tábor a zúčastnit se tanečních kurzů, které pro ně budou plně hrazeny.

Renáta Netušil však zdůrazňuje, že peníze nejsou nejdůležitější. Skutečnou hodnotou jsou zkušenosti a zážitky, které tyto příležitosti dětem poskytují. Například děti z Unhoště měly šanci zažít závodní atmosféru s týmem formule 3. Tyto zážitky otevírají dětem dveře k novým světům a inspirují je k dosažení vlastního úspěchu. 

Tisková zpráva

Nadace EGO se věnuje specifickým aktivitám, které podporují sebevědomí a rozvoj talentů dětí. Renáta Netušil, zakladatelka nadace, považuje sebevědomí za klíč k harmonickému životu. Skrze setkání s úspěšnými osobnostmi, které se vypracovali z obtížných začátků, nadace poskytuje dětem inspiraci a motivaci. Renáta vysvětluje: „Když se naučíme správně pracovat s vlastním egem, jsme na dobré cestě k vyrovnanému životu. Díky tomu může být náš život harmoničtější, klidnější a zralejší. Seznamujeme děti s úspěšnými lidmi, kteří měli skromné počátky, aby viděly, že cesta k úspěchu není snadná, ale stále stojí za úsilí bojovat za své sny.“

Prostřednictvím různých aktivit a podpory sebevědomí a talentů dětí v dětských domovech Nadace EGO pomáhá tvořit silné a sebevědomé jedince, kteří jsou připraveni vykročit do světa s jistotou a odvahou, aby dosáhli svých snů.

Podpořte tuto věc i vy. Navštivte www.nadaceego.cz, využijte QR kód pro darování na transparentní účet a pomozte tím dalším dětem na cestě k jejich snům. Nadace EGO poskytuje dětem nejen finanční prostředky, ale především cenné zkušenosti a možnosti pro jejich osobní růst.

Tisková zpráva

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist