Každý den si mohou návštěvníci centra u personálu akce zakoupit libovolný počet losů, přičemž každý z těchto losů skrývá jednu z výher, kterou můžete uplatnit při svém nákupu nebo si rovnou odnést domů jednoho ze tisíce plyšových medvědů.

Tisková zpráva
O opakování této akce jsme měli jasno již v průběhu té loňské, kdy se nám u prodejního pultíčku tvořily fronty a my nestačili zásobovat náš personál. Podařilo se díky našim zákazníkům přispět Nadačnímu fondu KRTEK částkou blížící se 350 tisíci korun a tohle byl hlavní impuls, proč jsme se rozhodli letošní akce zhostit daleko důkladněji. Chceme zahájit tradici ve sbírání plyšových medvídků, které mají v letošním roce jiný design a bezesporu tou největší novinkou letošního roku pak je, že KAŽDÁ KORUNA z každého prodaného losu bude věnována na konto KRTKA a já s celým svým týmem pevně doufám, že se podaří překonat částku půl milionu korun. Přeji všem našim zákazníkům pevné zdraví v tomto roce a zároveň se obracím na všechny, aby nám pomohli pomoci těm, kteří to štěstí nemají a naši pomoc potřebují.”, říká ředitel centra Jan Pazour.

Tisková zpráva

“Výtěžek z loňského prodeje těchto losů nám doslova vyrazil dech a nečekali jsme, že by se podařilo vybrat takovou částku. My jsme pak mohli z tohoto finančního daru realizovat projekty, které bychom si dovolit nemohli a strašlivě chci poděkovat Olympii Brno, že se i v tomto roce rozhodla pro podporu našeho Nadačního fondu KRTEK, tak i všem návštěvníkům, kteří se opět zapojí do podpory našich pacientů. Během charitativní akce v Olympii Brno proběhne i 15. února Den dětské onkologie a já pevně věřím, že i při této příležitosti se s mnohými z vás setkáme a pomůžeme společně přispět co nejvíce našim pacientům.”, říká tiskové mluvčí Marika Hemmerová.