V jeho roli jej od 1.2.2024 vystřídá Michael PaierSenior Vice President Regional Director, který má zároveň na starosti i region východní Evropy.

Michael většinu své profesní kariéry strávil v IBM, kde se věnoval organizaci spolupráce mezi jednotlivými zeměmi ve střední a východní Evropě. Zkušenosti z mezinárodního prostředí bude využívat pro další růst významu NTT Czech Republic. Vzhledem k tomu, že žil sedm let v České republice, velice dobře se orientuje i v českém prostředí, což bude využívat při vedení společnosti. Jeho hlavní prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří díky naší podpoře dlouhodobě dosahují svých cílů.

Je ženatý, má dvě děti. Má rád cestování a přírodu. Mohli byste ho potkat při běhání v lese blízko jeho domova, ale i s ušpiněnýma rukama nad jeho občas stávkujícím milovaným starým Volkswagenem Brouk.

O společnosti NTT Czech Republic

Jako součást NTT DATA, poskytovatele IT služeb s obratem 30 miliard USD, je NTT Ltd. přední společností v oblasti IT infrastruktury a služeb. Mezi její zákazníky patří 65 % společností z žebříčku Fortune Global 500 a více než 75 % společností z žebříčku Fortune Global 100. Nabízíme infrastrukturní řešení šité na míru. Na cestě směrem k softwarově řízené  budoucnosti podporujeme organizace našimi infrastrukturními službami a řešením.  Pomáháme tak budovat propojenou budoucnost.

V České republice má NTT Ltd. své Globální servisní centrum, které poskytuje 24/7 klientům podporu ve všech jazycích svým evropským zákazníkům a zajišťuje služby vysoké kvality na celosvětové úrovni.

Navštivte nás na adrese services.global.ntt.

Michael Paier
Michael Paier

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist