V jeho roli jej od 1.2.2024 vystřídá Michael PaierSenior Vice President Regional Director, který má zároveň na starosti i region východní Evropy.

Michael většinu své profesní kariéry strávil v IBM, kde se věnoval organizaci spolupráce mezi jednotlivými zeměmi ve střední a východní Evropě. Zkušenosti z mezinárodního prostředí bude využívat pro další růst významu NTT Czech Republic. Vzhledem k tomu, že žil sedm let v České republice, velice dobře se orientuje i v českém prostředí, což bude využívat při vedení společnosti. Jeho hlavní prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří díky naší podpoře dlouhodobě dosahují svých cílů.

Je ženatý, má dvě děti. Má rád cestování a přírodu. Mohli byste ho potkat při běhání v lese blízko jeho domova, ale i s ušpiněnýma rukama nad jeho občas stávkujícím milovaným starým Volkswagenem Brouk.

O společnosti NTT Czech Republic

Jako součást NTT DATA, poskytovatele IT služeb s obratem 30 miliard USD, je NTT Ltd. přední společností v oblasti IT infrastruktury a služeb. Mezi její zákazníky patří 65 % společností z žebříčku Fortune Global 500 a více než 75 % společností z žebříčku Fortune Global 100. Nabízíme infrastrukturní řešení šité na míru. Na cestě směrem k softwarově řízené  budoucnosti podporujeme organizace našimi infrastrukturními službami a řešením.  Pomáháme tak budovat propojenou budoucnost.

V České republice má NTT Ltd. své Globální servisní centrum, které poskytuje 24/7 klientům podporu ve všech jazycích svým evropským zákazníkům a zajišťuje služby vysoké kvality na celosvětové úrovni.

Navštivte nás na adrese services.global.ntt.

Michael Paier
Michael Paier