Co vlastně Apple Premium Partner prodejna znamená? Snadné a bezplatné nastavení proškolenými prodejci na nejvyšší úrovni, vyzkoušení originálních Apple produktů a především obrovský sortiment příslušenství a doplňků stejně jako výhodný výkup zařízení s bonusy.  Kromě toho také volně přístupné školení a workshopy nebo splátkový prodej nového zařízení včetně připojištění.

Nejde nám jen o pouhý prodej produktů, ale o to, abychom zákazníka celým procesem kompletně provedli, poskytli mu nadstandardní servis a vše, co s tím souvisí,“ říká Michal Adamčík, který z pozice šéfa firmy WESTech řídí tuzemskou síť prodejen iStores.

V rámci slavnostního otevření ostravské Apple Premium Partner prodejny je připraven bohatý doprovodný program. Moderovat jej bude DJ Lowa, vystoupí ostravský muzikant a bavič Jiří Krhut, zákazníci se budou moct zúčastnit kurzu focení s iPhonem nebo ilustrací na iPadu.

Pro zákazníky je připravena jedinečná nabídka plná slev. Například MacBook Air s čipem M1 lze zakoupit pouze za 18 990 Kč, na všechny ostatní Macy bude sleva činit 15 %. Sleva bude platit také na iPhony, takže třeba iPhone SE bude za 10 990 Kč nebo iPhone 14 Pro za 24 990 Kč. S desetiprocentní slevou budou k mání iPady stejně jako Apple příslušenství.

Prostřednictvím nového konceptu Apple Premium Partner se prodejny ještě víc přiblíží vlastním Apple Stores, především však ovlivní komfort zákazníků a rozsah poskytovaných služeb. „Celkově jde o to poskytnout maximální uživatelský zážitek a možnost pracovat s celým ekosystémem, nejen jednotlivými produkty a příslušenstvím zvlášť. Apple vyniká propojením jednotlivých zařízení, produkty jsou koncipovány tak, aby co nejlíp fungovaly společně, jejich prostředí je jednotné. Jakmile se naučíte s jedním zařízením, u dalších produktů už se nic učit nemusíte,“ vysvětluje Michal Adamčík.

V obchodech iStores najdete vždy ochotné a usměvavé prodejce připravené pomoci s výběrem produktů Apple přesně podle vašich představ a potřeb. Přijďte se do Apple Premium Partner prodejny do ostravského Fora Nová Karolina přesvědčit. Jste srdečně zváni.