XTB, platforma nabízející možnost investovat do více než 5 500 finančních nástrojů po celém světě, včetně akcií a ETF, zrychluje svůj růst. Tato globální fintech společnost spouští kampaň „Akcie zdarma pro dobrý začátek“ s cílem popularizovat znalosti o investicích do akcií.

Každý nový individuální klient, který si 9. ledna od 9:00 otevře účet u XTB, přijme podmínky promo akce a provede vklad, obdrží akcii zdarma.

Propagaci podpoří intenzivní marketingová kampaň – např. reklamní videa, na kterých vystupují světové sportovní hvězdy – mistři smíšených bojových umění Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka, a také online kampaň s MMA bojovníkem Conorem McGregorem. Právě tito sportovci patří mezi ambasadory XTB. Kampaň se bude vysílat na předních televizních kanálech, v rádiu, na sociálních sítích aj.

Díky rozvoji technologií je investování stále dostupnější a rozšířenější. Prostřednictvím vzdělávání a intenzivní propagace podporujeme individuální klienty, kteří investují své peníze, aby tuto technologii, která jim umožňuje řídit své investice snadno a intuitivně, využívali,“ řekl generální ředitel XTB Omar Arnaout.

V prvních třech čtvrtletích roku 2022 XTB měla čistý zisk 153 milionů EUR, což je více než čtyřnásobný nárůst v porovnání se stejným obdobím předchozího roku. Celkový počet klientů zatím přesáhl 581 000 a počet aktivních účtů 152 000.

Tak velký nárůst byl možný díky intenzivnímu vývoji funkcionality aplikace XTB, která nese název xStation, růstu počtu nabízených finančních nástrojů a také aktivním marketingovým kampaním podporovaným XTB ambasadory, světově uznávanými sportovními hvězdami.

Kontakt:

Michael Kopta
Head of Marketing (CZ/SK/HU)
tel.: +420 736 224 319
e-mail: michael.kopta@xtb.cz

O XTB:

XTB Group je mezinárodní poskytovatel obchodních a investičních produktů, služeb a technologických řešení. Subjekty skupiny XTB jsou pod dohledem největších světových regulátorů, včetně FCA, CySEC a KNF. Již více než 18 let poskytuje skupina XTB retailovým investorům okamžitý přístup na stovky trhů po celém světě. XTB je fintech společnost založená na důvěře, technologii a podpoře. Od roku 2004 skupina XTB rozšiřuje své podnikání, které nyní pokrývá 13 hlavních trhů v Evropě, Latinské Americe a Asii, a získala si důvěru více než 581 000 zákazníků. Pomocí vlastních oceněných platforem xStation a xStation Mobile. Prostřednictvím X-Open Hub poskytuje XTB finančním institucím po celém světě špičkové technologie. Více na: www.xtb.com

 

*Všechny transakce nad tento limit jsou zpoplatněny drobným poplatkem 0,2% (min. 10 EUR). Finanční nástroje, které nabízíme, zejména rozdílové smlouvy, jsou vysoce rizikové.