„Naším cílem se v poslední době stali specialisté poskytující komplexní služby v oblasti identifikačních systémů,“ objasňuje důvody nejnovější akvizice své společnosti Jiří Hub, výkonný ředitel Asseco Solutions ČR, a dodává: „Záměrem akvizice je doplnit naše portfolio o další specializovaná řešení, v tomto případě konkrétně o docházkový systém, software na plánování lidských zdrojů, přístupový systém a stravovací systém.“

ANeT nabízí software i hardware vlastní výroby, který zahrnuje různě kombinovatelné moduly včetně aplikací pro automatické plánování pracovníků, práci s agenturami či mobilní aplikaci pro koncové uživatele, stejně jako několik typů přístupových terminálů od těch nejjednodušších po vysoce sofistikované.

„O kvalitě a komplexnosti našich služeb se přesvědčila takřka tisícovka firem, které naše systémy využívají,“ říká výkonný ředitel společnosti ANeT Jiří Peterka. „Jsme schopni nabídnout řešení do všech oborů průmyslu i do státního sektoru. Proto začlenění do skupiny s tak vynikající pozicí na trhu ERP, jakou je Asseco Solutions, vnímáme jako velkou příležitost pro naši společnou budoucnost.“

Společnost ANeT-Advanced Network Technology byla založena a doposud vlastněna třemi majiteli, kteří v ní i nadále budou působit v rolích topmanažerů – výkonným ředitelem Jiřím Peterkou, obchodním ředitelem Karlem Kallabem a Michalem Chaloupkou jako technickým ředitelem. Na trhu působí od roku 1993.

ANeT-Advanced Network Technology

Společnost ANeT-Advanced Network Technology byla založena roku 1993 v Brně. Od počátku jsou pro její působení charakteristické špičkové technologie, komplexní výroba a specializovaný tým pracovníků na vysoké profesionální úrovni. Tyto předpoklady umožňují vytvářet hodnotné a kvalitní produkty. Komponenty vyráběné a dodávané společností ANeT jsou v souladu s protokolem o shodě a jsou certifikovány NBÚ na stupeň přísně tajné. Vlastní vývojové, výrobní i realizační kapacity umožňují garantovat vysokou kvalitu prováděných prací a poskytovat trvalý záruční i pozáruční servis na realizované projekty. Dynamický rozvoj firmy vedl v roce 2003 k zavedení systému jakosti podle ISO 9001:2001.

Rozdělení zákazníků podle odvětví – největší klienti jsou ze segmentů Obchodní řetězce a Automotive industry. Dále je pak zastoupeno mnoho dalších segmentů jako např. elektro a strojírenský průmysl, energetika, pivovary/lihovary, finančnictví, zdravotnictví, služby i státní správa. Patří k nim firmy zvučných jmen napříč segmenty, jako Bosch, Heineken, McDonald's, TESCO, či instituce z oblasti zdravotnictví a veřejné správy. Společnost v roce 2023 oslaví 30 let od svého vzniku.

Bližší informace naleznete na www.ANeT.eu

Asseco Solutions 

Společnost Asseco Solutions, a.s. je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu a v roce 2020 oslavila 30 let od svého vzniku. Softwarová řešení z její produkce jsou distribuována i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po produkty pokrývající specializované potřeby firem, jako je například televizní produkce. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských řešení. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též aplikace pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2015 a je členem nadnárodní skupiny Asseco Group.  Obrat Asseco Solutions, a.s. za poslední fiskální rok 2021 činil takřka 700 mil. Kč a pracovalo v ní cca 350 osob. 

Poslání společnosti Asseco Solutions 

Vnášíme dlouhodobě klid do firem a inspirujeme je k rozvoji. Společně s našimi partnery proměňujeme práci v zábavu skrze mraky aplikací po celé Evropě.

Bližší informace naleznete na www.AssecoSolutions.com www.helios.eu 

Skupina Asseco  

Skupina Asseco byla založena v roce 2004, dnes má zastoupení v 60 zemích světa a je šestou největší softwarovou společností v Evropě. Prostřednictvím akvizic, kterých již uskutečnila více než stovku, neustále roste. Asseco Group zaměstnává téměř 32 000 lidí a v roce 2021 dosáhla celosvětově obratu téměř 3,2 miliardy EUR.

Asseco Group je přítomna všude, kde technologie a byznys ovlivňují každodenní život. Je federací společností, které operují po celém světě.

Bližší informace naleznete na www.Asseco.com

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist