Vitality Rezidence představuje nejnovější generaci rezidenčního bydlení s vysokým standardem poskytovaných služeb. Nachází se v ulici Kobrova, atraktivní pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. Svým umístněním navazuje na stávající park Sacre Coeur a pokračující zahradu Kinských, dává vyniknout pohledové ose směřující k novorománskému klášteru Sv.Gabriela z roku 1891 a vytváří městský prostor náměstí ustupující rušné ulici Holečkova.

Vitality Rezidence se skládá z 50 bytových jednotek s výměrou od 44 do 154 m2 s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou, dále pak má restauraci, prodejní prostory vhodné pro podnikání z oblasti péče o zdraví a krásu. Samozřejmostí jsou dostatečný počet sklepů a parkovací stání.

 „Přízemí domu je jakousi podnoží, na které stojí pět pavilonů s bytovými jednotkami. Parter v celé své ploše slouží komerčním účelům a službám, které jsou v domě poskytovány. Funkční využití se odráží ve fasádě, která je v přízemí odlehčená proskleným obvodovým pláštěm a kontrastuje s cihelnou fasádou obytných pavilonů. Nepravidelné tvary jednotlivých objektů vychází z naší představy o vytvoření městské diverzity, kterou považujeme za důležitou devizu daného místa.“, říká hlavní architekt, Ing. Arch. Jan Schindler ze společnosti SCHINDLER SEKO ARCHITECTS. 

Vitality Rezidence
Vitality Rezidence
Foto: SATPO

 

Kromě základních služeb, kam patří recepce 24/7 a služby týkající se bezpečnosti a správy domu, nabízí Vitality Rezidence bohaté zázemí pro volnočasové aktivity, služby domácnosti, zdravotní a asistenční péči. Nad rámec základní nabídky určené všem rezidentům je možné zcela individuálně sestavit svůj vlastní rozsah osobní péče a poskytovaných služeb. Klubový lounge s krbem, párty zóna s jídelnou, pohybové centrum, společenský sál a venkovní relaxační zóna umožní plnohodnotný a aktivní život každého rezidenta bez ohledu na věk a zdravotní stav.

Vitality Rezidence spolu s okolní Rezidenci Sacre Coeur2rekultivuje a zároveň dotváří okolí, stává se přirozenou dominantou této lokality. 

Vitality Rezidence
Vitality Rezidence
Foto: SATPO

 

Aktuálně jsou v nabídce poslední 2 bytové jednotky na prodej, ke koupi či k pronájmu prodejní prostory od 276 do 359 m2.  Více informací o Rezidenci: www.vitality-rezidence.cz.

VÁŠ DOMOV. VAŠE TEMPO. VÁŠ ŽIVOT.

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O PROJEKTU:

 

architekt: SCHINDLER SEKO ARCHITECTS

financování hlavní investor -  společnosti SATPO a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s

generální dodavatel stavby: METROSTAV, a.s.

 

dispozice a velikost bytů: 1+kk až 3+kk s výměrou od 44 do 154 m2

komerční prostory: restaurace se zahrádkou o výměře 284 ma obchodní prostory od 276 až do 359 m2

celková investice  466 Mio  CZK

 

další plánované etapy, projekty

  • Rezidence Kobrova:  pravomocné stavební povolení, ve fázi před výstavbou
  • Holečkova House:  pravomocné stavební povolení, ve fázi před výstavbou

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI

 

Společnost SATPO působí na českém realitním trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994. Za sebou má řadu úspěšných projektů, o čemž svědčí řada získaných ocenění v mezinárodní soutěži MIPIM, v soutěžích Best of Realty a Realitní projekt roku.

 

Veškeré návrhy, pragmatická konstrukční řešení inspirovaná složitostí městského prostředí a finální dokončení představují podpis společnosti SATPO. Díky integraci okolních staveb neopomíjí význam historického kontextu, plně respektuje moderní architekturu ve spojení se sociálními vlivy. Profesionální prodejní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení a nabízí veškeré služby spojené s výběrem, pořízením a financováním bydlení, možnost klientských změn a interiéru na klíč v příjemném prostředí prodejního centra SATPO. V rámci poskytovaných služeb nabízí společnost i komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí a investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí.

 

Společnost SATPO je aktivním členem Asociace developerů a  Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Buduje pozitivní veřejný image a podporuje vývoj kvalitního developmentu ve stavebním průmyslu a na trhu s nemovitostmi. Součástí korporátní politiky skupiny SATPO je i společenská zodpovědnost, přispívá do oblasti vzdělávání, kultury a sportu. Skupina SATPO patří mezi významné hráče s pevnou pozicí na realitním trhu, zakládá si na spokojenosti svých klientů a investorů.

 


KONTAKT pro tisk a média

Ing. Tereza Tomšů
marketing & media manager

SATPO management, s.r.o. | Holečkova 3331/35 | Praha 5

+420 602 353 175 | +420 296 336 924 | tomsu@satpo.cz | www.satpo.cz

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist