Lukáš Pokrupa

Do vedení pracovního portálu Airjobs.cz byl jmenován Lukáš Pokrupa. Od 3. května působí ve funkci výkonného ředitele.

Jeho nástupem se v AirJobs.cz setkávají dva bývalí konkurenti, kteří rozhýbali monopolizovaný trh s energiemi - Tomáš Bárta, investor portálu a majitel společnosti EMTC, který Lukáše Pokrupu stojícího za úspěchem Centropol Energy, do nové funkce jmenoval. Jejich společným cílem je přenést zkušenosti z budování alternativního hráče na konzervativní online pracovní trh a dostat AirJobs.cz na pozici jedničky na trhu.

Lukáš Pokrupa je zkušený manažer, který stojí za vybudováním obchodních modelů na liberalizovaném trhu s elektřinou a realizací miliardových obratů ve společnosti Centropol Energy a.s., kde působil osm let na pozici obchodního ředitele. Dále pracoval na vedoucích pozicích ve firmách Adler Czech a.s. a ELTODO a.s. (Podrobněji na https://www.linkedin.com/in/luk%C3%A1%C5%A1-pokrupa-89b14261).

„Práce pro Airjobs.cz je pro mě zajímavá výzva. Situace na online trhu pracovních příležitostí mi připomíná trh s energiemi na začátku liberalizace. Téměř z nuly jsem vybudoval silnou pozici nové firmy proti konkurenci s monopolním postavením a konzervativními zákazníky. Na pracovním trhu je to podobné. Personalisté i uchazeči využívají největší firmu, a to, i když jim služby nevyhovují nebo přijdou drahé. V AirJobs.cz se jim snažíme nabídnout možnost volby. Věřím, že budujeme hodnotnou službu, která bude brzy udávat směr celému odvětví,“ říká Lukáš Pokrupa.

O AirJobs.cz 

AirJobs.cz je inovativní online pracovní portál nové generace. Nabízí moderní a intuitivní pracovní prostředí a využívá nejnovějších technologií. Portál zahájil svoji činnost v červenci 2015. Měsíčně jej navštíví více než 20 tisíc uchazečů o práci. AirJobs.cz provozuje společnost Personal One, s.r.o.
www.airjobs.cz

Pro více informací kontaktujete:
Lucie Šplíchalová, lucie.splichalova@piart.cz, 604 150 078